U takuan grupet e punës nga Vetëvendosje dhe Lidhja Demokratike e Kosovës

Në vijim të koordinimit për të arritur në marrëveshjen finale të qeverisjes u takuan grupet punuese të Lëvizjes VETËVENDOSJE! përbërë nga nënkryetari Besnik Bislimi, anëtarët e kryesisë Glauk Konjufca e Albulena Haxhiu dhe Lidhjes Demokratike të Kosovës përbërë nga Avdullah Hoti dhe Lumir Abdixhiku. Takimi i mbajtur në selinë qendrore të Lëvizjes VETËVENDOSJE! është i […]