E hijshme si perëndeshë, Artela gati për klipin e radhës…!

E hijshme si perëndeshë, Artela gati për klipin e radhës…!Ajo vjen për publikun sa herë që ka diçka të bukur për të sjellë dhe këtë herë ka zgjedhur të vijë me një baladë. Artela Brahimi prej ditësh ka lajmëruar se po kurdis diçka të bukur dhe këtë e ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, […]

E hijshme si perëndeshë, Artela gati për klipin e radhës…!

Ajo vjen për publikun sa herë që ka diçka të bukur për të sjellë dhe këtë herë ka zgjedhur të vijë me një baladë. Artela Brahimi prej ditësh ka lajmëruar se po kurdis diçka të bukur dhe këtë e ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, ku në një pjesë xhirimesh ajo shfaqet aq e […]

E hijshme si perëndeshë, Artela gati për klipin e radhës…!

Ajo vjen për publikun sa herë që ka diçka të bukur për të sjellë dhe këtë herë ka zgjedhur të vijë me një baladë. Artela Brahimi prej ditësh ka lajmëruar se po kurdis diçka të bukur dhe këtë e ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, ku në një pjesë xhirimesh ajo shfaqet aq e […]

Marku: Synimi i BDI-së për postin e GUVERNATORIT të Bankës Popullore baraz me postin e PRESIDENTIT

Mund të rijmë shtrembër por të gjykojmë drejtë! E prandaj, nuk duhet anashkaluar deklarata e funksionarit të BDI-së mbrëmë në RTV21 se kjo parti llogarit edhe ne postin e GUVERNATORIT TË BANKËS POPULLORE të shtetit në rast se zgjedhjet presidenciale dalin me rezultat të rrumbullakosur, shkruan opinionistja Adelina Marku në profilin e saj privat në […]

Të përkrahim Klean, konkurenten e vetme nga Maqedonia në Little Miss Kosova & Albania 2019

Spektakli i bukurisë Little Miss Kosova & Albania 2019 pritet të ketë shumë konkurentë nga mbarë trojet shqiptare ndërkohë që Klea është e vetmja konkurente nga Maqedonia në këtë spektakël bukurie. Ndërkohë që mbështetja për këtë bukuroshe të vogël është e patjetërsueshme.

Fillojnë audicionet e filmit THE UNINVITED

Produksioni filmik AFI Entertainment ka realizuar kështu edhe audicionin e parë për të përzgjedhur aktorët që do jenë pjesë në filmin ‘The Uninvited’, përcjell PaCensurë Regjisori Xhafer Saliu dhe stafi i audicioneve shprehim falenderim për ato që gjetën kohë dhe morrën pjesë në audicion. “Ne si staf dhe juria e cila vlersonte janë ndarë tepër […]

Alida gati të vijë me këngëtarin e njohur afganistan

Ajo din të jetë aktive jo vetëm kudo e kërkuar por dhe me super projekte dhe zgjedh kur bëhet fjalë për bashkëpunime. Këtë herë ka qenë idea e këngëtarit të njohur afganistan Valy që ka dashur të ketë një bashkëpubim me artisten shqiptare Alida Duka. Shumë shpejt do të vijë ky bashkëpunim me një super […]

“Bëja qejfin burrit në shtrat, pastaj punët”, flet nëna e djalit që mbyti gruan me duar

Dy ditë më parë, Elvin Hysa mbyti me duar bashkëshortën e tij 31 vjeçare për arsye ende të paqarta, ndërsa nëna e tij deklaron se ata kishin patur më parë konflikte me njëri-tjetrin. Nëna e Elvinit tregon se ngjarja ka ndodhur pak pas mesnate dhe se çifti kishte tre fëmijë të mitur, të cilët tashmë […]

Fillojnë audicionet e filmit The Uninvited

AFI ENTERTAINMENT dje realizoi audicionin e parë për filmin “The Uninvited” nga regjisori Xhafer Saliu me çka u përzgjodhën edhe aktorët e parë që do të marin pjesë në filmin e parë horor në gjuhën shqipe në Maqedoninë Veriore. Juria profesionale përzgjodhi 5 aktorët e parë ndërsa regjisori Saliu për Pacensurë tregoi se interesimi është […]