Këngëtari i njohur i muzikës popullore Durim Malaj pak ditë më parë ka qenë i ftuar për të kënduar në një aheng familjarë tek familja Hasanmetaj, një atmosferë e jashtëzakonshme e krijuar nga vokali dhe performanca live e tij, mirëpo e gjithë euforia erdhi në momentin që këngëtari për t’ia bë një befasi dasmorit vendosi që të ndërpretë performancën dhe të lë në gjysëm dasmën. Videoja e xhiruar duket se ka shokuar dasmorin i cili i befasuar jashtë mase nga veprimi i këngëtarit Malaj nuk ka ditur çfarë të bëj më tej, mirëpo befasia vjen në një moment tjetër kur pas daljes së Durimit në sallën e dasmës futet reperi i njohur Gold Ag i cili ndez edhe më shumë atmosferën e këtij ahengu familjarë, ndërkohë që siç duket në videon e publikuar, e gjithë kjo befasi ishte pregaditur nga këngëtarët Durim Malaj dhe Gold Ag.

Befasia se bashku me Golden AG, per tzotin e Shpis, Rasim Hasanmetaj 😝😝🔥🔥Rrespekt ma boni hallall se ju kam shqetsu pak 😂😂 Zjarrrr dej nfrymen e Funditttt 🔥🔥

Gepostet von Durìm Malaj am Montag, 5. August 2019

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *