Ai është një artist shumë i kërkuar e një prej atyre që ia thotë shumë bukur muzikës “live”. Ky është këngëtari Bajram Gigolli, i cili mes shumë angazhimeve vetëm pak ditë më parë ka qenë më i emocionuar dhe i angazhuar se kurrë jo për të kënduar por vajza e tij Dorontina është martuar duke realziuar një dasëm vërtetë madhështore, ky pa dyshim mund të quhet dasma e vitit. Ne mësojmë se artistët më të mirë si: Meda, Shkurte Gashi, Vjollca Haxhiu, Muhamet Sejdiu kanë kënduar në këtë dasëm madhështore ku vajza e artistit të njohur është martuar me Taulant Kabashaj ndërsa dasma e bukur e me plot supriza është mbajtur në Prizren në restorant Dardania e nusja ka shkëlqyer me vellon e krijuar nga unikja Lumnije Krasniqi.

Martesa e Vajzes sime Urime Dorontina-Taulant flm shum per atmosfer #Meda-VjollcaOrk.Dukagjini&Trio Band#NakeGigolli

Gepostet von Bajram Gigolli am Donnerstag, 22. August 2019

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *