Një këngë shumë e bukur në duet me Kastro Zizon, e rikthen yllin me prejardhje kosovare që jeton në Suedi, Bianca Junzell. Klipi tashmë është finalizuar dhe shumë shpejtë do të del në ekranin televiziv derisa aty këngëtarja shfaqet si një agjente super seksi ku gjoksi i saj është vënë në pah gjithashtu dhe format fizike ku Bianca duket në super formë.

View this post on Instagram

#comingsoon‼️ #beautifulalbania 💥🎬🎼

A post shared by Bianca Junzell (@biancajunzell) on

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *