Ajo vjen për publikun sa herë që ka diçka të bukur për të sjellë dhe këtë herë ka zgjedhur të vijë me një baladë.

Artela Brahimi prej ditësh ka lajmëruar se po kurdis diçka të bukur dhe këtë e ka treguar përmes postimeve në rrjetet sociale, ku në një pjesë xhirimesh ajo shfaqet aq e hijshme sa duket si një perëndeshë bukurie. “Veç një ëndërr” titullohet balada e Artelës e cila do të vijë shumë shpejt për publikun.

Teksti Yla Boshnjaku Neziri Muzika Arben Neziri (Production Beni’s Recording Studio )  dhe klip nga Star Production Erjon Xhambazi, më poshtë keni edhe coming soon-in e klipit të ri të Artelës që do jetë një bombë e vërtetë.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *